3 Sty 2017

Technik Utrzymania Ruchu – Belgia

Opis oferty pracy

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego belgijskiego klienta – producenta czekoladek- poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Erembodegem, Belgia

Obowiązki:

– Utrzymanie ruchu na parku maszynowym.

– Naprawa i wymiana uszkodzonych części.

– Modernizacja maszyn.

– Tworzenie raportów w języku angielskim.

Oferujemy:

– Stawka ok. 15 euro brutto/h + dodatek zmianowy 7,5 %

– Płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

– Częsciowy zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy.

– Pracę na min. kilka lat.

Wymagania:

– Wykształcenie techniczne, mechaniczne itp.

– Min. 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku.

– Doświadczenie w przemyśle spożywczym.

– Dobra znajomość języka angielskiego.

– Chęć pozostania w Belgii na dłuższy okres czasu.
– Własny samochód.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem „Technik Utrzymania Ruchu Belgia”

  • Opublikowane przez: PranGliwice
  • Firma: PRAN
  • Lokalizacja: Gdziekolwiek
  • Prowincja:
  • Typ oferty: Pełny wymar godzin
  • Wynagrodzenie:
  • Kategoria oferty:
  • Tagi: No Tags
  • 46 total views, 1 today

  • Oferta wygasa w: 10 days

Wyślij zgłoszenie