This job listing has expired and may no longer be relevant!
22 Sie 2016

Cały etat Pracownik produkcji w fabryce mięsa

PRAN Sp. z o.o. – Posted by p.szlaga@pran.eu Beuningen, Gelderland, Holandia

Job Description

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osóby na stanowisko:

Pracownik produkcji w przetwórstwie mięsa

Miejsce pracy: Holandia, Beuningen
Rozpoczecie pracy: 29.08.2016

Opis stanowiska pracy:
Dla naszego klienta w Beuningen- producenta produktów mięsnych -poszukujemy pracownika produkcji.
Do zadan nalezy:

Dzial 1:
– wrzucanie kawalkow miesa do maszyn krojacych
– sprawdzanie czy w w opakowaniach znajduje sie mieso w odpowiadniej liczbie i wielkosci
– sprawdzanie czy maszyna z naklejkami na pudelka dziala dobrze i czy naklejki sa poprawne
Na tym dziale nalezy miec podzielnosc uwagi oraz odznaczac sie umiejetnoscia wykonywania kilku zadan rownoczesnie

Dzial 2
– pakowanie tacek z miesem do plastikowych pudelek
– ukladanie pudelek jedno na drugim
– przetransportowanie skrzynek na magazyn
– Sprawdzanie jakosci produktu

Temperatura na zakladzie: 7-12 stopni.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– platne zakwaterowanie i ubezpieczenie
– prace na dlugi okres czasu

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z mięsem/ przy produkcji żywności (kilkuletnie);
– dyspozycjnosc na dłuższy okres czasu (min. 0,5 roku);
– Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

How to Apply

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV na adres: p.szlaga@pran.eu z dopiskiem FABRYKA MIĘSA

Job Categories: Przetwórstwo. Job Types: Cały etat. Salaries: 09-10 €.

559 total views, 0 today