This job listing has expired and may no longer be relevant!
9 Sty 2017

Cały etat Frezer CNC – Belgia

PRAN – Posted by PranGliwice Anywhere

Job Description

PRAN nr cert.1223.
Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy działającej w branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Zulte, Belgia

Opis firmy:
Nasz klient jest jedyną firmą w Belgii specjalizującą się w produkcji pełnego asortymentu okuć do okien i drzwi z aluminium.

Opis stanowiska pracy:
Praca polega na programowaniu, ustawianiu oraz obsłudze frezarek do produkcji form wtryskowych.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
• Paca na dłuższy okres czasu, po 12 miesiącach, możliwość przejścia na kontrakt stały.
• Szkolenie wewnętrzne w firmie.
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie.
• Opiekę koordynatorów.

Wymagania:
• Doświadczenie jako programista oraz operator frezarek CNC.
• Dobra znajomość j. angielskiego.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Własny samochód.

How to Apply

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem „Frezer CNC Belgia”.

Job Categories: Produkcja. Job Types: Cały etat. Salaries: 10-12 €.

351 total views, 0 today